Такі диски частіше за все встановлюють на спортивні автомобілі. Не тільки заради візуального вау ефекту, тут ще є технологічна необхідність. 
 — Збільшена ширина колес покращує керованість та стійкість автомобіля на дорозі. Також покращується час розгону, гальмування.

Спочатку розглянемо плюси таких комплектів ⤵️

▪️Зношення – задні колеса зі збільшеною шириною покришки і меншим профілем мають більшу площу контакту з дорогою. За рахунок цього значно зменшується зношення протектору.
▪️ Розгон – при різкому пришвидшенню центр тяжіння зміщується на задню вісь. Так як площа контакту в задніх колесах більша, зменшується буксування і відповідно обертаючий момент стає більшим.
▪️Гальмування – багато аварій буває через те, що колеса втрачають зчеплення з дорогою. Колеса задньої осі створюють більше п'ятно контакту, за рахунок чого їздити стає безпечніше.
▪️Керованість – встановлені покришки роблять автомобіль слухняним, зменшується ризик ввійти в занос.

Окрім цього є мінуси, про які треба знати ⤵️

▪️Паливо – більший контакт з дорогою створює більшу витрату топлива.
▪️Вага – такі колеса збільшують масу автомобіля, через це потрібно заново звикати і водити трохи по іншому.
▪️Ціна – на передній і задній осях будуть встановлені колеса різної ширини. Це відображається на вартості обслуговування, шиномонтажу. Такі комплекти частіше всього дорожчі звичайних, одношироких.
▪️Складність підбору – якщо одне з коліс псується - диск чи шина - набагато складніше знайти та купити потрібну модель. 

З радістю підберемо для вас потрібний комплект 👍

🚩Roadstyle, Куренівський провулок 2/8